Kayseri Led Aydınlatma Sistemleri
LED AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Kayseri Led Aydınlatma SistemleriIşığın tarihine bakarsak bu zamana kadar yaşadığı en köklü değişimin LED olduğunu görürüz. Gerek dekoratif yapısı, gerekse ekonomik oluşu ile Kaysoled size yapay ışığın son hali ile tanıştırmak için Kayseri'de.


Kayseri Led Aydınlatma Sistemleri, Led aydınlatmanın klasik aydınlatma yöntemlerine göre onlarca artısı vardır. Bunlardan en önemlisi olan daha az enerji kullanarak daha fazla alanı aydınlatmasıdır. Odalarınızı, bürolarınızı hem daha dekoratif hem de daha ucuza aydınlatmak sanırım hepimizin hoşuna gider. Bir de otel, fabrika gibi uzun süre ve büyük bir alanı aydınlatmamız gerekirse bu işletmelerin fatura avantajı çok büyük olacaktır. Led Aydınlatma %50 - % 90 arasında enerji tasarrufu sağlar.

Basit bir Led aydınlatma normal şartlar altında 100.00 saat sıkıntı oluşturmadan çalışabilmektedir. Ayrıca diğer ışık kaynakları kullanılırken çevreye sodyum gibi kimyasallar yayarken Led’ de bu sıkıntıyı yaşamazsınız.

Günlük hayatımızda lambaları açıp kapatırken lambaların yandığına sizde rastlamışsınızdır. Bunun sebebi her aç-kapa işleminde lambanızın ömrü kısalırken, Led Aydınlatma sisteminde bu da sıkıntı olmaktan çıkıyor. Normal ampullerde renk seçenekleri sınırlıdır ve renkli ampullerden tam randıman alamayız. Led ise bu konuda size çok geniş bir yelpaze sunuyor.

Normal aydınlatma sistemleri Ultraviyole ve Kızılötesi ışınları yayar. Led Aydınlatma bu ışınlara maruz kalmadan olumsuz etkilerinden arınmış oluruz.

Kayseri Led Aydınlatma Sistemleri

Mağazalar gibi kapalı ve yoğun ışık kullanılması zorunlu olan alanlarda özellikle yaz aylarında lamba ve spotların yaydıkları ısı bizleri ve çalışanları rahatsız edebilir. Led aydınlatmada yayılan ısı normal aydınlatma modellerine kıyasla oldukça azdır. Bununla orantılı olarak bu tarz alanları soğutmak için harcanılan yöntemlerden ve bunlara harcanan enerjiden tasarruf etmiş olursunuz.

Led hassas malzemelerden oluşmaz bu da onu çarpma ve titreşime karşı daha dirençli yapar. Daha anlatamadığımız birçok özelliği olan Led aydınlatma günümüzün teknoloji ve yeni aydınlatma çeşididir. Kayseri’de çok az firmanın verdiği bu hizmeti işin uzmanı olan KAYSOLED' den alabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetimiz için bizi aramanız yeterli.

LED AYDINLATMA ÇEŞİTLERİ:

Kayseri Led Aydınlatma Sistemleri

1-) ŞERİT LED AYDINLATMA:

Dekorasyon, havuz aydınlatması, Dış cephe aydınlatma alanlarında kullanılan Şerit Led Aydınlatmanın en önemli özellikleri esnek, su geçirmez ve düşük voltajda (12V) çalışabilmesidir.

2-) LED AMPUL:

Led ampuller, normal ampullere kıyasla daha az enerji harcarlar. Titreşime ve darbelere karşı daha dayanıklı ve ortama yaydıkları ısılar çok daha azdır.

3-) LED FLORASANLAR:

Led Florasanlar, normallere göre çok daha uzun süre (10 kattan fazla) dayanırlar. Renk seçenekleri ile çok daha dekoratiftirler.

4-) LED PROJEKTÖRLER:

Normal Projektörlerin sıkıntısı çok enerji tüketmeleri ve yaydıkları ısıdır. Led Projektörler ise daha az enerji ile çok daha fazla alanı aydınlatabilirler. Özellikle otellerde gördüğümüz ışıkla boyama çalışmaları ile oteller tüm cephelerini uygun enerji maliyetleri ile sağlayabilmektedirler. Isının az olması ise özellikle mağaza gibi iş yerlerinde sizi rahatlatır.

Kayseri Led Aydınlatma Sistemleri


LED AYDINLATMA KULLANIM ALANLARI:

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, MAĞAZALAR, OTELLER, FABRİKALAR, HASTANELER, OTOPARKLAR, KARA YOLLARI, BÜROLAR, KÖPRÜLER, İŞ YERLERİ, SOKAKLAR, MEYDANLAR, BİNA DIŞ CEPHELERİ, PARKLAR, BAHÇELER, TABELALAR, TOPLU KONUTLAR,
Kayseri Led Aydınlatma Sistemleri
Kayseri Led Aydınlatma Sistemleri

LED AYDINLATMA UYGULAMALARI

Firmamız ve yürüttüğümüz projeler hakkında daha detaylı bilgi alma ve ücretsiz keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Genel aydınlatma mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.