Kaysoled
KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda:

Firmamız Kaysoled, Led Aydınlatma ve Solar Enerji Sistemleri, başta Kayseri ve civar iller olmak üzere tüm Türkiye genelinde Led aydınlatma, kayan yazı led tabela ve solar enerji sistemlerinin üretim ve montajını yapmak üzere Enes Taha YÜKSEL ve kardeşi Yunus Emre YÜKSEL tarafından kurulmuştur.

Aydınlatma ve Solar Enerji sektörüne yeni soluk olarak giren firmamız KAYSOLED, genç ve dinamik yapısı, güncel ve teknolojik ekipmanları ,müşteri memnuniyetine odaklı hizmet politikası, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ve hızlı servis ağı ile güvenilir ve gözde firma haline gelmiştir.

Firmamız Led tabanlı aydınlatma ürünleri ve solar enerji sektöründe, Başarı, Güven, Girişimcilik ve Saygınlığıyla tanınan İtibarlı bir şirket olmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız her işte yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamanın gururunu yaşıyoruz.

İnsana ve göz zevkine önem veren firmamız, modern tasarımlarıyla kaliteli işler üreterek kalıcı izler bırakan, satış sonrası hizmet anlayışıyla hızla büyüyen, kalite ve verim üreten ve aranılan, tavsiye edilen firma olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedir.


Vizyonumuz:

KAYSOLED, sürdürülebilir, müşteri odaklı , pratik ve basit aydınlatma çözümleri ile mimarların, tasarımcıların, taahhüt ve elektrik firmalarının birinci tercihi olmayı amaçlar. Gecem geleceğin aydınlatmasını şekillendiren insan ve mekan odaklı aydınlatma ürünleri tasarlayarak ve global pazarda ışığın yolu olmayı hedefler.

Misyonumuz:

KAYSOLED, müşterileri için sürdürülebilir, enerji tasarruflu, doğa ile barışık ürün ve hizmet sunar.
Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi ve keşif talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.